Maminky boli ste niektorá s dieťaťom DIABETIKOM v Endokrinol. ústave v Starej Ľubochni
Nebola som s dieťaťom ale sama so sebou v Ľubochni, možno pomôžem
31. mar 2019
dobinka
autorKoľko tam nechávajú hospitalizovaných pacientov? A nechajú ma s dieťaťom keď ma 5 rokov? Dakujem
31. mar 2019
@dobinka podľa toho kvôli čomu tam idete. Ja som tam bola od pondelka do soboty, ale väčšinou nechávajú 7-10 dní. Niektorých dlhšie.... s 5 ročnou myslím že tam môžeš byť. Nemám s tým skúsenosť ale veď je ešte maličká na to aby tam bola sama
31. mar 2019
@dobinka jasné, nechajú ťa s dieťaťom len im to telefonicky dopredu povedz .ja som mohla byť kľudne s 12 ročnou aj keď ma svoje diagnózy. My sme si rezervovali termín. Dcérka bola 7 dní presne..teraz cez jarné prázdniny
31. mar 2019
Nie nahodou v Ľubochni?