@sofiadominik Kik ale uz v skoro žiadnom ho niet
15. nov 2018
nadhernyyyyyyyyyyyyyyy
15. nov 2018
@sofiadominik ... u nás ešte včera boli, ale len červené
15. nov 2018
@rebeka360 dobrý a ešte malý dáky mala by som záujem
15. nov 2018
@sofiadominik .. už boli len malé, môžem pozrieť
15. nov 2018
@sofiadominik u nás v Skalici
15. nov 2018
@sofiadominik ... zdravím, malé už neboli žiadne ale bol jeden veľký biely, len som nevedela či Vám ho mám zobrať
16. nov 2018
A cena bola aka
16. nov 2018
@sofiadominik ... cena 20.99e,
16. nov 2018
@sofiadominik ...lampášik bol ozaj pekný , nebol už plastový ,aj som nad ním rozmýšľala, či zobrať pre seba🙂
16. nov 2018
16. nov 2018
Krasny
16. nov 2018


Môžem sa spýtať kde ho predávajú ďakujem