icon

@rebeka360 Dakujem tejto zlatej a milej pani, ktorá bola taka ochotná a kúpila mi tento krásny lampášik a poslala poštou. Dakujeeeeem 👏☃️😀

avatar

Môžem sa spýtať kde ho predávajú ďakujem

15. nov 2018
avatar

@sofiadominik Kik ale uz v skoro žiadnom ho niet

15. nov 2018
avatar

nadhernyyyyyyyyyyyyyyy

15. nov 2018
avatar

@dobinka ...Mirka,som rada že sa páči a prišiel v poriadku🙂

15. nov 2018
avatar

@sofiadominik ... u nás ešte včera boli, ale len červené

15. nov 2018
avatar

@rebeka360 aka je cena za lampašik prosim v kik?

15. nov 2018
avatar
15. nov 2018
avatar

@rebeka360 dobrý a ešte malý dáky mala by som záujem

15. nov 2018
avatar

@sofiadominik .. už boli len malé, môžem pozrieť

15. nov 2018
avatar

@sofiadominik u nás v Skalici

15. nov 2018
avatar
dobinka
autor

@rebeka360
Už vám nabehli peniažky?

15. nov 2018
avatar

@dobinka ... áno dneska,ďakujem🙂

15. nov 2018
avatar

@sofiadominik ... zdravím, malé už neboli žiadne ale bol jeden veľký biely, len som nevedela či Vám ho mám zobrať

16. nov 2018
avatar

A cena bola aka

16. nov 2018
avatar

@sofiadominik ... cena 20.99e,

16. nov 2018
avatar

@sofiadominik ...lampášik bol ozaj pekný , nebol už plastový ,aj som nad ním rozmýšľala, či zobrať pre seba🙂

16. nov 2018
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
16. nov 2018
avatar
16. nov 2018