Žienky, chodíte v lete na dovolenku tu na Sk? Napr. Štúrovo alebo Podhájska? Viete mi odporučiť nejakú chatu alebo ubytko? Ďakujem, kľudne si necham poradiť aj na nejaké iné miesto-s deťmi
Demänovská dolina, Bystra,.....
11. jan 2019
Ja som z NZ, v lete je to tam narvate, ja moc nemusím takéto plnky. Ale niekto si to chváli. My chodíme tiež do Maďarska, do rôznych wellness hotelov.
11. jan 2019
11. jan 2019
Tiez si necham poradit
11. jan 2019
Chodíme do Maďarska ak sa chceme aj okúpať. Ak chceme chodiť, boli sme na Liptove a páčilo sa nam tam. Ale to uz s väčšími deťmi. Teraz mam 8-mesačného, s tym zbytocne chodiť niekam.