icon

Žienky, chodíte v lete na dovolenku tu na Sk? Napr. Štúrovo alebo Podhájska? Viete mi odporučiť nejakú chatu alebo ubytko? Ďakujem, kľudne si necham poradiť aj na nejaké iné miesto-s deťmi

avatar

Chodíme do Maďarska ak sa chceme aj okúpať. Ak chceme chodiť, boli sme na Liptove a páčilo sa nam tam. Ale to uz s väčšími deťmi. Teraz mam 8-mesačného, s tym zbytocne chodiť niekam.

11. jan 2019
avatar

Demänovská dolina, Bystra,.....

11. jan 2019
avatar

Ja som z NZ, v lete je to tam narvate, ja moc nemusím takéto plnky. Ale niekto si to chváli. My chodíme tiež do Maďarska, do rôznych wellness hotelov.

11. jan 2019
avatar
11. jan 2019
avatar

Tiez si necham poradit

11. jan 2019