Ahojte😉 dnes otázky za 10💙 pre každú odpoveď
Koľkokrát ste počas svojho života držali nejakú diétu? A koľkokrát vám priniesla želaný úspech? Koľko rôznych druhov diét ste vyskúšali a aká je vaša naj? 🙂
Teším sa na odpovede
Dlhodobo drzim bodovu dietu a vysledok je fantasticky - postava ako v 18tke pocas studia na ftvs 😉
2x za život, diéta podľa krvnej skupiny 😀😷😀.
Ja raz v živote, minulý rok - Ketodiet (medium) a schudla som 15kg, 2kg som teraz počas karantény nabrala ale to zhodim 😀.nasla som si systém ako na to. U mňa to nie je o cvičení, ale len o strave.cukry sú môj najväčší nepriateľ 😉
Joj ja už asi hocijakú... Od bielkovín ovej cez kapustovu po macingovu😁ale momentálne cvičím asi rok 5x v týždni a je to ôk.. Ketodiet bol tiež na pláne
Ja iba raz, ale už neviem ako sa volala a zhodila som 9kg+ Som cvičila 😉
2x a 2 x úspech s ketodiet 👌👍👏🙂
ako pubertiačka - stále.
moja naj dieta - keď mám migrénu...vtedy nejem nič aj 2 dni ....
keď zomrela mama nejedla som 3 dni - bola som v totálnom šoku....mala som pocit že skolabujem každú chvíľu...
vždy keď prídu starosti prestanem jesť , nedokážem sa napiť ani len vody....takže to mám pod chvíľou.
neviem či diéta alebo očista tela🙂.....prvý mesiac hlavne bez zemiakov ,sladkosti,,piť veľa vody a jesť hlavne zeleninu a maso len na štave🙂za mesiac dole 6kg.....a to bola moja prvá a jediná dieta😉
Ešte som nedrzala,mam 27 rokov.zatial nebolo treba, stravujem sa pravidelne a mam aj pohyb tak asi preto..plus som to asi podedila po mame
Teraz prvy krat v zivote. Mam takmer 40, tri deti, 46 kg. No okolo pasa uz mam pneu z tuku. 25 dni cvicim kazdy den cca 45 minut (podla aplikacie a jogu pre zaciatocnikov) a cca 10 dni sa snazim jest tak, aby som mala kaloricky deficit - podla appky kaloricke tabulky. Za nieco vyse tyzdna mam z pasa 2 centy dole. Na vahe som pribrala - asi sa tuk zmenil trochu na svaly 🙂 aspon tak dufam.
moja prvá diéta bola pred stužkovou 😁 a potom ich bolo nespočetné množstvo aj 90 tňová (podľa knihy) potom podľa Mačingovej, ďalej Dukanova a každá a jedna zabrala no len na čas potom sa to vždy nabalilo späť ... najlepšie sa mi osvečila zmena životného štýlu, sledovanie príjmu kalórií ☺️
@dominiknoemi som rada že si spokojná s KetoDiet♥️
@deti95060810 to ma.mrzi😢
@katarinaba áno verím že si nabrala svalovú hmotu🙂
Nikdy žiadnu aj ked som rozmýšľala uz veľa krat
nikdy som nedržala žiadnu diétu, nikdy som to nepotrebovala...
okrem zlcnikovev jratkom obdobi ziadnu a ani nikdy neplanujem ziadnu