Krásne ránko prajem♥️
Ja ho dnes začínam bielkovinovou kašou s mojím domácim obľúbeným Kinder pinguin, chia a ovocím♥️
Vy čo dnes raňajkujete?
Krásne ránko prajem♥️
Ja ho dnes začínam bielkovinovou kašou s mojím domácim obľúbeným Kinder pinguin, chia a ovocím♥️
Vy čo dnes raňajkujete?
To vyzera ako kinder rez,kinder pingui je v cokolade a aj v kreme ma pasik cokolady🤭