mamicky nahodu nemate niektora v pc nejaky prihovor oslavenca resp. podakovanie oslavenca na oslave? otec ma 60tku a mam mu nieco prichysta..t . par viet..dakujem ak niekto
Tata podakuje aj saaam bez pripravy ...
12. mar 2017
mamicky nahodu nemate niektora v pc nejaky prihovor oslavenca resp. podakovanie oslavenca na oslave? otec ma 60tku a mam mu nieco prichysta..t . par viet..dakujem ak niekto
Tata podakuje aj saaam bez pripravy ...
Fuuu to by malo ist od srdca same