Ahojte dievčatá poprosím o skúsenosť: chcela by som vyčistiť látkovú sedačku, myslite že na vytiahnutie tej vody postaci aj vysávač na mokré vysávanie? Alebo treba tepovac? Použila som už rôzne prípravky, fľaky od dieťaťa zmizli ale vyvtorili sa nové a väčšie z vody :(
Áno vytiahne vodu aj vysávač na mokre vysávanie
To mám tepovac z DM,len po pár minútach pôsobenia prípravku sa to má utrieť mokrou handrou,a práve tá potom nechala fľaky.. resp. ako to schlo tak to zanechalo fľaky na gauci.gauč schol asi 12hodin,čiže to nebolo že by som ho obliala vedrom 😁😁😁
A mna zaujima skusenost s original tepovacom. Kolko schne potom gauc? Lebo nam raz prisiel jeden pan tepovat sedacku s karcher tepovacom a schla tyzden 🤦 Mala som sto chuti doniest mu ju domov... a potom aj tak "zatuchnuto" smrdela... to tak byva alebo to bol nejaky "odbornik"?
Jedine profesionalny tepovac s dobrou chemiou