Veľkonočné sviatky sme sa s #fisherprice rozhodli osláviť súťažou o 3 krásne hračky a zároveň aj tohtoročné novinky a to:

- Náučné karty

- Náučné mäkké kocky

- Hryzátko Pohárik na kávu


3 hračky teda čakajú na svojich nových majiteľov! :slight_smile: A ako jednu z týchto hračiek pre svojho drobčeka vyhrať?


Pravidlá sú jednoduché :wink:

- pridaj sa do skupiny Zahrajme sa s Fisher-Price

- sleduj môj blog/profil, práve tu vyhlásim na konci súťaže 3 výhercov

- do skupiny vlož príspevok s najvtipnejším zážitkom so svojím dieťatkom, alebo najvptipnejšiu foto, môžeš aj oboje :slight_smile:

- príspevok označ hashtagom #sutaz_velkanoc

Hryzátko pohárik na kávu

Hračka je vhodná od 3 mesiacov. Hryzátko pohárik na kávu neobsahuje žiadne mlieko ani kofeín, zato ale obsahuje veľa zábavy! Nielen že sa vášmu dieťatku krásne vojde do rúk, ale zároveň bude vďaka svojej funkcii hrkálky a hryzátka v jednom neustále stimulovať jeho zmysly. Mäkké viečko je totiž ideálne na hryzenie, zatiaľ čo farebné guličky v poháriku krásne pri zatrasení hrkajú. Vo vnútri pohárika sa schováva ešte jeden poklad - malé "penové" zrkadlo v tvare srdca! Látkové ucho navyše umožňuje vášmu drobčekovi ľahko pohárik uchopiť, takže precvičí svoje drobné prstíky a zlepší jemnú motoriku. Vďaka zábavnému hrkaniu, žuvaciemu viečku a hebkým materiálom rozvíja aj ďalšie zmysly.

1-až-5 náučné karty

Hračka je vhodná od 3 mesiacov. S 10 stranami farebných obrázkov, vrúbkovaných látok a dvoma klopadlami si váš drobček užije veľa zábavy a bude rozvíjať svoje zmysly. Až vaše bábätko povyrastie, môžete karty využiť na to, aby ste ho zoznámili s číslami, tvarmi a rozkošnými zvieracími kamarátmi.

Náučné mäkké kocky

Hračka je vhodná od narodenia. Mäkké kocky menia s každým otočením svoj motív. Niektoré sú náučné, iné zase rozvíjajú zmyslové vnímanie. Vaše dieťatko sa vďaka nim zoznámi s tvarmi, číslami, farbami a zvieratkami a zároveň bude môcť skúmať rôzne typy látok, ktoré pomôžu rozvoju hmatu. S výberom od riasené a vrúbkované cez kožušinu až po hebký satén si váš drobček užije veľa zábavy. Vďaka praktickému zrkadielku bude tiež môcť skúmať seba samo a ako bonus sa môže hrať s rolničkou, ktorej cinkavý zvuk bude stimulovať rozvoj sluchu. Šikovné pútko navyše umožňuje kocky pripevniť ku kolíske alebo kočíka.


Súťaž trvá od 15.4.-23.4.2019 a v utorok vyhlásim na svojom profile 3 výherkyne! Veľa šťastia a držíme palce. :slight_smile: