Dobrý deň poprosím neviete o všeobecnom lekárovi v Bratislave, najlepšie Petržalka ktorý berie nových pacientov? Ďakujem
Ďakujem a oni idú aj cez poisťovňu? Neviete náhodou? ďakujem
Prakticku ambulanciu v ziadnom pripade neodporucam, maju mnozstvo nespokojnych (byvalych) pacientov, patrim medzi nich tiez, mozes si aj sama vygooglit co sa o nich píše, moja skusenost bola opakovane zla. Skusila by som osloviť napr. Mudr. Demiana - ma dobre hodnotenia, neviem ci berie novych pacientov. https://ambulapraktika.com/ . Ja som tiez spokojna s mojim súčasným Dr. Veselovskym, avsak ten berie nových pacientov iba ak k nemu patria podla obvodu.
Ok ďakujem skúsim
Potvrdzujem, čo písala veve....z Praktickej sme aj s mužom odišli, dosť zlý prístup. Teraz sme u Demjana, a je to teda o dosť inde..
prakticka ambulancia vo vienna gate