Tento týždeň som deťom spomínala že akú mnamku sme mali 😁Resanka ❤️❤️❤️
To si pamätám, č 1. bol kamoš loptoš 😂 doteraz ich máme ešte u mamy odložené, za vyplnený celý album sme dostali aj darčeky, zošity atd. 😁
Áno pamätám a v bufete predávali aj krabickove mlieka/kakao
Moja mama zahlásila minule synovi,že či si dá resanku (myslela croissant)...malý na ňu nechápavo pozrel 😂
Mnam,to bola uplne ina chut ako tieto dnesne croisanty
Baby mne to nikdy nechutilo ani teraz tie croissanti balené nemusím ale to krabičkove mlieko som milovala a ešte limonádu v sáčku a krachelku
@katchaxx aj moja svokra to stále volá resanka a baby len kukaju čo im núka
Som jedina, ktorej vyslovene smrdela?
Dnes som bola z malou na výlete a dala som jej croasant a spomínala som jej že my ako deti sme to volali resanka 🙂
@lesana25 nedalo by sa to niekde najst a odfotit a postnut? Velmi rad by som si to pozrel...ja mam č.16 Hadica :D plus takmer vsetky materialy co su na internete ohladom Resanky a v skupine na FB pochadzaju z mojho sukromneho archivu...mam takmer vsetko a vo velmi dobrom stave odlozene...v pripade zaujmu to viem poposielat aj tu - albumy atd
Mam doma taketo nieco aj vela ineho...
dobrý den nemate nejake fotky, obaly, presenty, plagaty, fotky spojene s resankou? Ďakujem


Zdroj FB