@79bublinka jasnee, po veceroch budeme popijat limonadu z levandule, ktoru si nazbierame 🙂
@dominika_c beriem ta za slovo 🍷👌👍🔝
to musíš ísť na Hlavnú, potom doľava, dlho, dlho rovno a za Viedňou doprava....a si tam 🙂
Zomrela by som z toho smradu 😀 Ale obrazok je to krasny 😀
@79bublinka platiii 🙂
@tamtamka26 no, ze je to tak blizko, uz aj startujem auto :D 🙂
@henuskah berieme aj teba ;)
@dominika86 haha, smrdi ti to? :D mne ako malej to smrdelo, ale uz som tomu prisla "na chut" 🙂
@xarra246 ja ju tiez milujem - aj ked skor vizualne ako cuchovo alebo chutovo 🙂 robila som uz aj vselijake levandulove kolaciky a limonady, ale nemalo to velky uspech :/ ;)
@lenkan21 aj teba berieme ;) 🙂
@katja78 haha, teta asi vybera specialne kusky :D a mimo to pekne pozuje :P :D
@dominika_c Tak to si zašla ďalej ako my 😀 My sa ňou len kocháme na záhrade 🙂
@dominika_c Som zvedavá 😵
Strasne mi to vadi, levandula a zazvor 😀 Svokra si nasadila v zahrade, vzdy mi dieta od toho smrdi, ked pride domov 🙂 Btw. k tomu kolacu - co z levandule si tam pouzila?
Idem aj ja
@dominika86 tak ty si ako moja dcera. ona ked citi levandul a zazvor, az ju napina.
a tato fotka mi nejde do hlavy. to akoze vazne toto exzistuje, takato krasa,alebo je to nejaka fotomontaz, ci co?
@959touareg Podla mna existuje, ved to musia niekde pestovat, a ked u nas je vsade momentalne vsetko zlte lebo kvitne repka, oni to maju aspon zaujimavejsie, s tou fialovou 🙂
@dominika86 ano, aj dcera mi vavela, ze ano. ze takwtomkrasne levandulove polia su. tak to viem aj ja, ze su, ale toto mi pride tak dokonale, tak ostrihane ako podla pravitka na milimeter presne. ako namalovane.
neskutocne krasne.
@dominika86 haha, tak aspon vzdy vies, kde dieta bolo :D :D pouzila som tam tie malinke kusocky, kvetinky, alebo ako to nazvat :D to fialove 🙂
@959touareg tak urcite je to trosku vo photoshope, ale skor len farba, kontrast a tak. mna tiez hned zaujalo, ze je to krasne rovnomerne. no verim, ze to tam naozaj takto vyzera, ja som optimista a snilek :P

Aj ja aj ja..,. Beries ma?