Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Ďakujem za krásne ❤ objímam ťa 😚

  Moja prvotina. Nie je dokonalý, ale chcela som na sviatok všetkých svätých pre svojich najbližších zaspomínať s niečím výnimočným ako aj oni pre mňa vždy boli aj budú.Je vytvorený s láskou a so spomienkou na nich. A nakoniec som zistila, že má to aj celkom baví 😊 len to musím ešte tvrdo dopilovať, aby vyzeral aspoň podobne ako niektoré z Vás tu dokážu.

  Ženy prosím urgentne pomoc. Ako odstránim z nohavíc mastné fľaky? Môj drahý mm prišiel domov z práce včera večer a akurát ja som robila v kuchyni, no a on sa šuchol o linku a olejové škvrny boli na svete. Dala som na to jar, dala hneď potom prať a ráno, keď to vyschlo vidím, že fľaky nevyšli. Čo mám s tým robiť? To má najobľúbenejšie nohavice do práce. Darmo mu hovorím, keď príde z roboty, nech sa ide hneď prezliecť 😞

  Kým som bola v kúpeľni a nakladala prádlo do práčky.. No hnevaj sa na ňho za to, že celú nedeľu robí pri PC ❤❤❤

  Ženy prosím potrebujem poradiť. Dnes nám oznámili, že z vedľajšieho vchodu sa až do nášho rozniesli ploštice a vo štvrtok nám budú vydymovať byt a máme sa odpratať aspoň na 24h preč z bytu, keďže máme doma 3mesačné dieťa. Netuším kam pôjdeme, keďže nemáme kam. Ale chcem vedieť čo potom. Čo s vecami malého? To bude všetko nejak začmudené, či čo? Možno budem vám pripadať ako blbá, ale z tohto skutočne som.

  #pre_deti_s_rakovinou aby každé dieťa na svete bolo zdravé