icon

Úžasná kniha. Podľa mňa povinné čítanie 🙏

1
3
avatar

No a teda prečo sa cítime tak zle?

18. nov 2023
avatar

@elviku11 ako sa nastavíme, tak sa cítime.. aj keď zle, aj tak dobre..tieto knihy to len obalia a rozpíšu na 200 strán.

18. nov 2023
avatar

@zuzana2910 to je úplná blbosť

18. nov 2023
avatar

@elviku11 treba si prečítať... Lebo je náš mozog naprogramovaný k prežitiu. Kniha je písaná z neurologického pohľadu

18. nov 2023