Ahojte, hľadám vhodné odrážadlo pre dcéru (4 roky, cca 105 cm). Chcela by som niečo väčšie, najlepšie 14-palcové kolesá, no všetko, čo pozerám sú s 12". Vie sa už aj bicyklovať bez pomocných, ale rada jazdí aj na odrážadle. Viete mi odporučiť niečo z vlastnej skúsenosti? Bicykel máme Woom, viem, že oni majú aj odrážadlo Woom 1 plus, ale nechceme zase až toľko investovať, keďže stojí skoro 300 eur. Pozerala som ešte Puky XL, ak s ním má niekto skúsenosť a môže mi dať info, budem vďačná. Hlavne aby malo brzdu a najlepšie by bolo, keby sa dali aj nožičky vyložiť. Ďakujem za každý komentár
14" palcove odrazadlo som synovi objednavala GALAXY Nimbus a uz bude mat 6 a pouziva ho stale. Vysoky je 123cm, ale ma to na najvyssie a nosnost je 70kg. Je to prakticke, ak potrebujem rychlo kracat, aby stihal za mnou. Brzdu ma, ale miesto na vylozenie noziciek nie.
staršia dcéra, teraz bude mať 5 a pol roka, tiež má radšej odrážadlo ako bicykel, kúpili sme toto, hádam najlacnejšie čo som našla a je spokojná 👧🏼🤗
My sme dali dole pedále na woom a ma to ako odrazadlo 🤗

Mame puky XL, naša ma tiež okolo 105-110 a je jej malé. Brzda je skôr len na návyk lebo je plastová a teda nebráni to ako bicykel