Zienky. Mina sa mi driclor a rozmýšľam, že si kúpim miesto neho Jenvox. Ma niekto skúsenosť?
Čo nie si dricolor spokojná?
Dnes o 19:31
Používam Jenvox a rozdiel nevidím.
Dnes o 19:51
Zienky. Mina sa mi driclor a rozmýšľam, že si kúpim miesto neho Jenvox. Ma niekto skúsenosť?
Čo nie si dricolor spokojná?
Používam Jenvox a rozdiel nevidím.
Tu sa pripnem 🙂📌