icon

Zienky. Mina sa mi driclor a rozmýšľam, že si kúpim miesto neho Jenvox. Ma niekto skúsenosť?

avatar

Tu sa pripnem 🙂📌

Dnes o 19:24
avatar

Čo nie si dricolor spokojná?

Dnes o 19:31
avatar
doriiis
autor
@because

Čo nie si dricolor spokojná?

@because ... Ale áno, som. Len žeby som skúsila aj ten jenvox

Dnes o 19:44
avatar

Používam Jenvox a rozdiel nevidím.

Dnes o 19:51