Ja to poznám v trochu srandovnejsej verzii
Pod prvým obrázkom bolo napísané "no doooo piiiiič..."
A pod druhým "iiiii....namastee"
5. aug 2022
👍👍👍
8. aug 2022
tak toto😲 keby nevidím-neuverím😂 oukeej🙉 fakt originálny spôsob👍
9. aug 2022
Ja to poznám v trochu srandovnejsej verzii
Pod prvým obrázkom bolo napísané "no doooo piiiiič..."
A pod druhým "iiiii....namastee"
👍👍👍
tak toto😲 keby nevidím-neuverím😂 oukeej🙉 fakt originálny spôsob👍
Zapichne ti meditujuceho mnicha do duše bicykla👌👌👌👌👌