🐈 Zaujímavosti o mačkách 🐈

  🐈 Mačací mozog má rovnakú ľudskú perspektívu. Vidí rovnaké farby ako my, cíti rovnaké emócie ako my. Doslova sa cíti ako človek. Mačka, ak ju udriete, otočí sa vám chrbtom a bude hlboko zranená.
  ⠀🐈 Mačka nás vidí zvnútra von. Takže nemá zmysel snažiť sa mačke urobiť ''roztomilú'' tvár a ani ju nepodvádzať, ak nemáte radi mačky, pretože sa vás buď pokúsi napadnúť, alebo vás bude úplne ignorovať.
  ⠀🐈 Vždy, keď mačka niekoho nemá rada, je to pravdepodobne preto, že táto osoba nie je príliš dôveryhodná. Keď mačka ide a obtiera sa o človeka, aj keď ten človek nemá rád mačky, je to preto, že má pocit, že je dôveryhodný.
  ⠀🐈 Keď mačka cíti, že jej majiteľ odišiel, dostane sa do extrémnej depresie. Mačky sú ohromne intuitívne bytosti, ich intuícia predčí dokonca aj ľudí.
  ⠀🐈 Keď mačka nechce byť pri vás príliš blízko, môže to byť buď preto, že prechádza nie príliš dobrou fázou, alebo to môže byť tým, že vibrujete vo veľmi nízkoenergetickom vzorci.
  ⠀🐈 Keď sa mačka na vás pozrie, veľmi prirodzene vidí vaše energetické pole/auru, vidí entity, ktoré ju sprevádzajú a tiež cíti všetko, čo cítite. Inými slovami, mačky môžu vidieť, kto skutočne ste.
  ⠀🐈 Vo vnútri máme v epifýze kryštály kremeňa, mačky majú oveľa viac kryštálov kremeňa, ktoré im umožňujú vidieť všetky energie, ktoré by sme boli schopní vidieť len prostredníctvom jasnovidectva alebo v zmenených stavoch vedomia.
  ⠀🐈 Mačky milujú deti, ľudí s duševnými problémami alebo kohokoľvek, kto sa nejakým spôsobom vymanil zo štandardov reality. Ak chcete mať rád mačku, musíte byť veľmi flexibilný a pochopiť, že nikto nikomu nepatrí, a pochopiť, že láska je jediná vec, ktorá drží mačku pri vás. (toto je podľa mňa jeden z dôvodov, prečo niektorí ľudia nemajú radi mačky a obľubujú viac psov, ktorí vytvárajú závislé vzťahy. Mačky nie sú falošné, len ich poňatie lásky je natolko slobodné, že ich láska je omnoho reálnejšia než tá ľudská. Ľudia si veľmi často mýlia lásku so závislosťou.)
  ⠀🐈 V minulých storočiach boli mnohé mačky v čase inkvizície upaľované s čarodejnicami, pretože vždy mali blízko k tým, ktorí pracovali s energiou prírody, bylín, elementálov atď.
  ⠀🐈 Majte na pamäti, že ak na vás mačka opakovane leží na rovnakom mieste na vašom tele, môžete si urobiť kompletné vyšetrenie, pretože je isté, že v tejto oblasti vám buď chýba energia, alebo ste už chorí.
  ⠀🐈 Mačka má vo svojom krvnom obehu minerály, ktoré z nej robia prirodzený reikian. Takže keď leží na vás alebo kdekoľvek inde vo vašom dome, v skutočnosti transmutuje energie toho miesta, pretože si uvedomuje, že energia tam nie je vôbec dobrá.
  ⠀🐈 Vo všeobecnosti, kde mačka spí, sú práve miesta, kde nie je dobrá energia, takže tam leží, aby túto energiu premieňala, a keď odtiaľ odíde, je to preto, že energia je už dobrá.
  ⠀🐈 Funkciou mačky je pomôcť vám premeniť energie. Mačka ''ťahá'' túto ťažkú ​​energiu smerom k sebe, aby sa pokúsila premeniť a odľahčiť bremeno svojho majiteľa.
  ⠀🐈 Mačka aj pes sú veľké ''hubky'', slúžia ako akýsi ''štít'', takže choroby idú priamo na nich a nie na ich majiteľov.
  ⠀🐈 Mačka nemá sedem životov, v skutočnosti má veľmi vysokú energetickú ochranu, takže mačky zvyčajne tak ľahko neumierajú.