Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  drews_beauty
  13. sep 2017    Čítané 916x

  8 tipov ako pózovať

  Často som dostávala otázku, ako to robím, že viem pózovať, či som sa to učila a podobne. Rozhodla som sa teda podeliť sa s vami o moje tipy, ktoré sa dajú zužitkovať napríklad aj pri svadobnom či rodinnom fotení 🙂 

  drews_beauty
  5. sep 2017    Čítané 254x

  Líčenie s Trend it up

  Tmavé líčenie s produktami Trend it up 🙂 

  drews_beauty
  4. sep 2017    Čítané 262x

  Recenzia produktov Trend it up

  Komu sa nechce čítať recenzia tu je videjko 🙂

  drews_beauty
  4. sep 2017    Čítané 989x

  Recenzia produktov trend IT UP

  Nie je to dávno, čo značka trend IT UP zavítala do českých dm drogérii. Na Slovensku sme horlivo niekoľko mesiacov čakali a dočkali sa príchodu tejto exluzívnej dm značky aj k nám. Vďaka spolupráci s portálom Modrýkoník som dostala možnosť otestovať niektoré produkty. Balíček obsahoval: makeup, špirálu, ceruzku, paletku tieňov, kontúrovaciu paletku, rúž a lak na nechty.

  2IN1 Camou make-up & concealer

  Vzhľadom na to, že makeup mi bol zaslaný s odtieňom 020, čo je na mňa tmavé, musela ho zmiešať s bieliacimi kvapkami. Napriek tomu produkt stále pekne kryl a keďže sa označuje ako makeup a korektor v jednom, nepoužila som žiadne dodatočné krycie produkty. Myslím, že bude vhodný pri líčení v časovej tiesni, kedy nemusíte siahať po ďalších korektoroch a už makeup sám o sebe pekne prekryje čo má. Má označenie GLOW, čo chápem ako jemne prejasnený finish. Stojí 5.99 Eur a na tú cenu podavá perfektný výkon!

  The Nudes Selection

  Paletka tieňov The Nudes ma však veľmi sklamala. Tiene sú na omak jemné a maslovité, že človeka navodia na dobrý pocit, že na oku budú tiene neskutočné. Pigmentácia sa na viečkach veľmi stráca a tiene taktiež dosť prášia. Perleťové bledé tiene na viečku vôbec nevidieť, dodávajú iba také jemné trblietavé čosi, čo na viečku pôsobí neucelene. S podkladovou bázou síce vydržali pekne celý deň, to je ale asi iba jediné pozitívum, čo na paletke vidím. Paletka je použiteľná na veľmi jemné denné líčenie pre tie ženy, čo sa boja mať na očiach niečo veľmi intenzívne. Stojí 5.19 Eur.

  Metallic Kajal 050

  Ceruzku na oči žiaľ tiež nemôžem pochváliť. I keď má nádhernú farbu, na oku som mala problém s ňou kresliť a preto som si pri líčení pomohla zlatou gelovou linkou od Mary Kay. Na ruke kreslí super, pretože má pevný tvrdý podklad, viečko je však oveľa jemnejšie a tenšie a tuhosť ceruzky tu vôbec nehrá prím. Škoda, pretože stojí len 2.19 Eur.

  Multiplying Eyettention Mascara

  Aby ste si nemysleli, že som len nespokojná, špirála na oči ma veľmi prekvapila. Osobne mám veľmi rada takto zahnuté kefky a husté štetiny, nie te silikónové. Riasenka perfektne mihalnice zahustí a jemne predĺži a pritom ich nezlepí. Ak má trend IT UP v portfóliu túto špirálu vo vodeodolnej verzii, určite ju kupujem 🙂 Akeď nie, nevadí, produkt si kúpim určite aj v budúcnosti, pretože si myslím, že za cenu 4.59 Eur podáva skvelý výkon.

  Face Contouring set

  Kontúrovacia paletka je všetko, len nie kontúrovacia. Netuším, prečo ju tak nazvali, keďže v nej nájdete tri odtiene s perleťou. Najtmavší tieň má krásnu farbu, ideálnu na leto. Dá sa pekne aplikovať pod lícne kosti ako bronzér či ako lícenka. Keďže má jemne trblietavý finish, dodá pleti pekné lesklé líčenie. Na kontúrovanie čela či nosa by som ho však kvôli teplej a trblietavej farbe nepoužívala. Stredný tieň GLOW je veľmi jemnučký zlatistý bronzér. No a rozjasňovač a najbledší tieň v tejto paletke má tiež krásnu ružovkastú trblietavú farbu a je skôr nenápadný. Všetky produkty sú perfektne použiteľné na denné líčenie vďaka jemnosti a nie extrémnej pigmentácii. Túto paletku hodnotím kladne až na to, že by som ju nazvala skôr rozjasňujúcou paletkou ako kontúrovacou a čo je plus stojí len 5.19 Eur. Od značky však nájdete aj matnú verziu tejto paletky, ktorá je veľmi chválená a matnými tieňmi sa právom nazýva kontúrovacia 🙂

  Velvet sense Lipstick pen

  Rúž Velvet som zhodou okolností vlastnila už dávnejšie v rovnakom odtieni 020. Tieto tlmené odtiene mám na perách veľmi rada a keď som ho objavila v dm, hneď som ho kupovala aj v pudrovom variante. Oba tieto produkty ste mohli vidieť vo videu mojich júnových obľúbených produktov tu. Zamatový rúž je krémovejší, nie je extrémne lesklý ani zmatňujúci. Na perách bez kontúrky žiaľ veľa nevdrží a otláča sa. Kontúrovacia ceruzka mu pomôže prežiť aspoň pitie, jedenie však nie. Pri takejto menej nápadnej farbe mi to však vôbec neprekáža. Musím však uznať, že preferujem skôr matnú verziu v pudrovom rúži. Rúž Velvet sense kúpite za 3.49 Eur.

  Double Volume & Shine Nail polish

  Lak na nechty má v podstate veľmi podobnú farbu ako rúž. Je dobre pigmentovaný, jeden náter pekne zafarbil celý necht. Žiaľ už na druhý deň som mala nechty olúpané, no z toho neviním až tak lak ako svoje nechty. Na testovanie lakov totiž nie som veľmi dobrá vzorka. Momentálne sú opäť riadne krehké a papierové a nedrží mi na nich ani lak za 10 eur nie to lak za 2.49 Eur.

  Trend IT UP hodnotím ako perfektné spestrenie sortimentu v našich dm. Na Slovensku máme veľmi obmedzené možnosti značiek, ktoré si vieme pozrieť v drogériach či parfumériach naživo. Z vyskúšaných produktov mi vyplýva, že značka je asi skôr orientovaná na bežné denné líčenie, po čom u nás siaha majorita žien. Produkt, ktorý si určite kúpim keď sa minie bude špirála 🙂 Vyskúšali ste už niečo od trend IT UP?

  drews_beauty
  19. mar 2017    Čítané 269x

  Sukňa 4x inak

  Sukňa 4x inak alebo ako štýlovo a moderne obliecť hrušku a vužiť tak jednu a tú istú sukňu? Spoločne s mojou kamarátkou blogerkou a šperkárkou Zuzu sme sa rozhodli dať dokopy projekty takýchto módnych editoriálov. Ja rada modelkujem, Zuzu rada „stajluje“ a obe máme radi módu. Svoje prvé fotenie v tomto duchu (keďže my sme spolu toho nafotili až až) sme spojili so šikovnou fotografkou Mish, s ktorou som už mala tiež česť niekoľkokrát fotiť.

  Outfity sú ladené do prechodného a najmä jarného obdobia. Vsadili sme na jeden základný kúsok, ktorý tvorí bázu celého outfitu a to sukňu z poslednej kolekcie F&F. Zvyšok je už mix lacných a dostupných kúskov taktiež z F&F či Primark a drahších no kvalitných jedinečných kúskov od rôznych hand-made výrobcov.

  Viac na blogu: http://drewsbeauty.com/2017/03/sukna-4x-inak/

  drews_beauty
  18. jan 2017    Čítané 1716x

  Návod ako si vyrobiť magnetickú paletku

  Jednoduchý návod, ako si vyrobiť magnetickú paletku podľa vlastných rozmerov a požiadaviek 🙂 #video #krasa

  drews_beauty
  21. dec 2016    Čítané 231x

  VIDEO: Vianočné líčenie

  Tento rok som spravila aj sviatočné líčenie, ktoré som si predstavovala trošku viac v červených tónoch, no žiaľ nemám červené tiene. Vyhrala som sa aspoň so zelenými glitrami, ktoré vizáži dodávajú taký vianočný výraz. Dúfam, že sa vám líčenie páči a že vás inšpiruje 🙂