Zienky nekupovali ste niektora teraz alebo planujete v blizkej dobe nejaku vyssiu komodu na ktoru mozem dat telku aby na nu maly nedociahol?siroku cca 1.5 metra...alebo odporucte nieco max do 300eur najlepsie bielu sivu ciernu alebo kombinaciu dakujem za kazdu radu...
Najlepsie na stenu pripevnit.
aj my mame na stene
My sme mali pri oboch detoch telku na nizkej skrinke a az casom isla na stenu a ani jeden mi do telky nesiel...naucila som ich, ze to nemozu a pamatali si a telka ich nezaujimala
Aj my
Pozri na stranke ikea
My sme zvažovali komodu ale maly do nej búchal tak letela skoro aj s telkou 🤬 a mali sme z jysku. Dali sme nakoniec na stenu
My máme tv na stene 🙂 ale nie kôli malej tá už má 4 🙂 a má komodu na hračky v izbe teraz neviem či už nie je aj v akcii
Neviem ci komoda je to prave, môjho pred par dnami jedna privalila 🤦♀️
Podľa mňa je lepšia nižšia a telku zabezpečiť o stenu.
Telku na stene sme uz mali v starom byte teraz este nemame urobeny sadrokarton aby nebolo vidno kable takze to by bolo aj tak onicom kedze sa k tym kablom dostane preto ta komoda aspon na pol roka cca kym to vsetko nebude ako ma byt...
Komodu hocijaku aj skrine vzdy v kazdom pripade treba pripevnit o stenu ci je vysoka ci nizka

Pripevnit o stenu neprichadza do uvahy?