Ženy ako periete uteráky aby boli take jemne a mäkké ? Ďakujem
nie ako perieme ale ako susime... v susicke 😹
31. okt 2018
tiež sa pripájam ...
je to v sušičke...
31. okt 2018
sušička
31. okt 2018
Tiez az susicka pomohla
31. okt 2018
Periem na 70 stupňov, klasika prášok a aviváž a su mäkké, ale u maminy je tvrdá voda a to nič nepomôže
31. okt 2018
Nam tiez susicka. Ked necham volne vyschnut tak su tvrde ked v susicke su makucke
31. okt 2018
Periem na 60 su krasne vonave makkucke
31. okt 2018
normálne v pračke, na 60, klasika prášok, aviváž a downy guličky ( u nás je to lenor).
31. okt 2018
Bez susicky som ich mala ako smirgel
31. okt 2018
dupky1111
autorNemam sušičku zatiaľ 😩 a vraj s avivazou sa nemajú prať lebo nebudú neskôr sať vodu... ale ked periem len s praskom tak sú tvrdé. A este k to u mame fest tvrdú vodu
31. okt 2018
dupky1111
autorĎakujem žienky za odpovede ❤️
31. okt 2018
Mne k tomu aby boli jemne pomohla sušička zatiaľ nic ine