icon

Mate niekto skúsenosti s týmto kočíkom?

avatar

V Kočíkopedii už je jedno hodnocení https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/mamakiddi...

25. feb 2022
avatar

Nie. Ale prepac, vyzera hrozne

25. feb 2022
avatar
durka1
autor

@11bodka11 vec vkusu

26. feb 2022