icon
1 / 1
avatar

Videla som tu viac prváčikov s taškami, aj tam čosi mali resp ste brali zo skoly? ci to len tak symbolicky sa nosí? 🙂

2. sep 2024
avatar

@ptvw Prvý deň sa nenosí taska.. mozno len fotku si spravili..ci?

2. sep 2024
avatar

@maccaya u nás vyslovene kázali priniesť. Že deti sa z toho tešia .

2. sep 2024
avatar

Čo som videla,tak väčšinou tašky nemali. Ale môj chcel. Nevidela som v tom problém.

2. sep 2024
avatar

U nás sa roky nosí, decká dostanú šlabikár a ešte nejaké drobnosti, tak si to v tom odnesú...

2. sep 2024
avatar

nadšený je no 😀

2. sep 2024
avatar

@dusankomoj tvoj tam má predsa palene pre učiteľku 😁

2. sep 2024
avatar

@maccaya U nás sa nosí prvý deň taška,keďže deti dostávajú pracovné zošity a učebnice na celý rok..Takže závisí od školy..

2. sep 2024
avatar

@elenka6 návrh neprešiel 🤣🤣🤣(muž má už tretí deň teploty,tak ho momentálne nepovažujem za svojprávneho a nápad som zamietla)

2. sep 2024
avatar

@maccaya no z mojich ani jedna by bez tašky nešla.Caka na to,odkedy dostala tasku🙂Veľká vec toto!U nás mali všetky deti a dostali kopec veci🙂

2. sep 2024