Nemajú radi priame slnko,treba ich držať viac v chládku.
18. jún 2026
mne sa ich osvedčilo polievať vždy večer.... a to boli krásne a mala som ich na balkone z východnej strany takže doobeda úpek
18. jún 2026
dzescebuly
autorToto je prvýkrát čo sa mi toto stalo,kvety boli v tento deň vyložené na balkón čiže žiadne priame slnko na nich nesvietilo
18. jún 2026
Mne do tretej pali na okno a su ktasne
Neviem ci vase nemaju strapku vidim akesi bodky na listoch
18. jún 2026
dzescebuly
autor@damaja1
Mne do tretej pali na okno a su ktasne
Neviem ci vase nemaju strapku vidim akesi bodky na listoch
@damaja1 akurát bolo po daždi a sú to kvapky vody
18. jún 2026


Je velmi teplo cez den, aj moje zvyknu,