icon

Ahojte,viete mi poradiť prečo sa toto deje kvetom?ukážu sa puky a hneď schnú...niektoré ani nerozkvitnu

avatar

Je velmi teplo cez den, aj moje zvyknu,

18. jún 2026
avatar

Nemajú radi priame slnko,treba ich držať viac v chládku.

18. jún 2026
avatar

mne sa ich osvedčilo polievať vždy večer.... a to boli krásne a mala som ich na balkone z východnej strany takže doobeda úpek

18. jún 2026
avatar

Toto je prvýkrát čo sa mi toto stalo,kvety boli v tento deň vyložené na balkón čiže žiadne priame slnko na nich nesvietilo

18. jún 2026
avatar

Mne do tretej pali na okno a su ktasne
Neviem ci vase nemaju strapku vidim akesi bodky na listoch

18. jún 2026
avatar
@damaja1

Mne do tretej pali na okno a su ktasne
Neviem ci vase nemaju strapku vidim akesi bodky na listoch

@damaja1 akurát bolo po daždi a sú to kvapky vody

18. jún 2026