Žienky, aké máte skúsenosti s plienkami - mám na mysli klasické štvorce? Máte radšej klasické bavlnené alebo flanelové?
..ja viac bavlnené..
23. okt 2017
Žienky, aké máte skúsenosti s plienkami - mám na mysli klasické štvorce? Máte radšej klasické bavlnené alebo flanelové?
..ja viac bavlnené..
Ja osobne balvnene su mi prijemnejsie na dotyk,ale mam aj flanelove no nepouzivam,ked tak na prikrytie maleho v kociku doma miesta deky alebo ju mal na spodu kocika vanicky pod fusakom ked sa narodil 🙂 su mi neprijemne 🙂