icon
1 / 1
avatar

Aka je to aplikacia kde ste spravila takuto foto aj s nazvom?

8. jún 2020
avatar
8. jún 2020
avatar

Tie poháriky sa mi páčia, ja som mala minule čierny

8. jún 2020
avatar

Zbožňujem chuť aj vôňu ☕❤️

8. jún 2020
avatar
eilish
autor

@lienka_9 Unfold 🙂

8. jún 2020
avatar
eilish
autor

@bzuzka ánoo, aj ja ich veeľmi môžem! 😍

8. jún 2020
avatar
eilish
autor

@evajt presneee, aj ja zbožňujem už i len jej vôňu ❤

8. jún 2020