icon

a toto som ja s drahým....mala by som schudnúť...

2
avatar

nemala... si peknučká...teda ste 🙂

22. aug 2014
avatar

@jordynka dakujeme....cmuky

22. aug 2014
avatar

z coho pre paaana?

22. aug 2014
avatar

@cicusmicus30 sak troska by sa zislo...brucho a ten podbradok...ale tak co uz so mnou....🙂

22. aug 2014