Ahojte mamičky, žienky.... Včera mi malá doniesla zo školy vši, dala som jej na to sérum Predator, aj umyla so šampónom Predator vlásky, vyčesala som ju... Teraz ráno som pozerala a nenašla zatiaľ nič, ani keď som ju teraz vyčesávala. Myslíte, že sa už neobjavia? Mám hrozné obavy... Ďakujem
pre istotu treba opakovať
27. máj 2015
všetko treba oprať, aj gumičky do vlasov, povysávať koberce...o týždeň jej vlásky opäť skontrolovať, zopakovať kúru
27. máj 2015
A hlavne si to dajte vsetci na hlavu. V skole to rieste tiez nech sa odvsivuju vsetci naraz lebo sa toho nezbavite
27. máj 2015
neboj nie je to prvý ani posledný krát
27. máj 2015
ahoj....moja dcéra mala tiež vši...nemohli sme sa toho zbaviť...nič nezaberalo....až som objavila tento šampón.....zmizlo úplne všetko.....fakt perfektnýýýý
http://www.pilulka24.sk/parasidose-sampon-na-vs...