icon

ahojte,trpezlivo cakam co sa bude diat s kocikmi,ale nejako je stale ticho....mate niektora nejake info?

avatar

akymi kocikmi??

30. júl 2013
avatar
30. júl 2013
avatar

myslis tymi za 2€? :D

30. júl 2013
avatar

vazne este cakas, ze nieco bude?..ved to bola len chyba..

30. júl 2013
avatar

nechapem

30. júl 2013
avatar
30. júl 2013
avatar

@5filipan5
@adka1987
@acikaa v skratke.. na netovej stranke bol kocik v ponuke za 2 eura..bol to len preklep..a niektore baby cakaju, ze im ten kocik za tu sumu 2 eura pride..

30. júl 2013
avatar

@traktor jaaj uz viem.Jeden cas sa to tu o tom bavili ale snivajte.Este ani v bazare vam kocik za 2eura nepredaju 😀

30. júl 2013
avatar

ešteže to aj važne beriete

30. júl 2013
avatar

@traktor vážne môže byť niekto tak naivný? 😅 😀

30. júl 2013
avatar

@acikaa
@vladimiiiirka
@aayka
@traktor
@traktor halo baby,to je len vtip....chcela som vas tym opät pobavit...ach jaaaaj

30. júl 2013
avatar

@elena244 ešteže tak 🙂)))

30. júl 2013
avatar

@vladimiiiirka ja nechapem,ale podaktore maminy asi nemaju zmysel pre humor....🙂 🙂 🙂 🙂

30. júl 2013
avatar

@elena244 no prepac ze som nepochopila takemuto vtipu 😝

30. júl 2013
avatar

@acikaa myslis,ze este niektora caka na kocik???

30. júl 2013
avatar

@acikaa to by bola veru srandaaaa

30. júl 2013
avatar

@elena244 no neviem ja som to tu nesledovala ale ktovie a mozno sa najde nejaka co tajne dufa 😀

30. júl 2013