ahojte,trpezlivo cakam co sa bude diat s kocikmi,ale nejako je stale ticho....mate niektora nejake info?
????
30. júl 2013
myslis tymi za 2€? :D
30. júl 2013
vazne este cakas, ze nieco bude?..ved to bola len chyba..
30. júl 2013
nechapem
30. júl 2013
???
30. júl 2013
ešteže to aj važne beriete
30. júl 2013
@elena244 ešteže tak 🙂)))
30. júl 2013
elena244
autor@vladimiiiirka ja nechapem,ale podaktore maminy asi nemaju zmysel pre humor....🙂 🙂 🙂 🙂
30. júl 2013
akymi kocikmi??