kolko tych vrchnacikov potrebuje ten chlapcek?
18. feb 2014
elena244
autorto presne neviem,ale urcite to nie je male mnozstvo,preto sa snazim to davat na stranky uzasnych a dobrosrdecnych ludi,ktory nemaju problem pomoct....
18. feb 2014
a dokedy sa to zbiera. ja uz isty cas odkladam vrchnaciky tak mam zopar. rada by som mu poslala len nevidim precitat tu jeho adresu
18. feb 2014
elena244
autorzbiera sa to cely rok....adresa je rodina Matúšu,Pod Dubovcem 571, 766 01 Valašské Klobouky
18. feb 2014
oki, dakujem za adresu.urcite mu poslem
18. feb 2014

My mu nosime do cukrárne v Hornom Lidči , ma tam svoju krabicu 🙂