asi mi šibe...umývam okná.....
ja som umyla v sobotu :D
27. jan 2014
prečo by ti malo šibať? ja som tiež včera hovorila mužovi že asi idem umyť okna tento tyzden 🙂
27. jan 2014
asi mi šibe...umývam okná.....
ja som umyla v sobotu :D
prečo by ti malo šibať? ja som tiež včera hovorila mužovi že asi idem umyť okna tento tyzden 🙂
tak to hej