icon

baby ako sa tu zrusi ucet?

avatar

Napísať adminovi a on ti zablokuje prístup

18. aug 2013
avatar

takze jedina moznst je napisat adminovi...

18. aug 2013
avatar

??? Odchádzaš??? 😲 daj aspoň facebook... ☹

18. aug 2013
avatar

pytala som sa za kamosku,ja nejdem nikam,aspon zatial...si aj na fb?

18. aug 2013
avatar

Inak, prajem všetko najlepšie k meninkám!!! Pekne si dopraj aspoň oddych, ak nestačí, tak šup-šup na masáž.

18. aug 2013
avatar

@wnelia dakujem

19. aug 2013