baby ako sa tu zrusi ucet?
Napísať adminovi a on ti zablokuje prístup
18. aug 2013
elena244
autortakze jedina moznst je napisat adminovi...
18. aug 2013
??? Odchádzaš??? 😲 daj aspoň facebook... ☹
18. aug 2013
elena244
autorpytala som sa za kamosku,ja nejdem nikam,aspon zatial...si aj na fb?
18. aug 2013
Inak, prajem všetko najlepšie k meninkám!!! Pekne si dopraj aspoň oddych, ak nestačí, tak šup-šup na masáž.
18. aug 2013
https://www.modrykonik.sk/podmienky/#registration