baby,viem,ze to sem nepatri a urcite sa najde nejaka dobrovolnicka,co to nahlasi,ale neviete,co stoja ventilky na vodu?
Ja si myslim, ze s takouto otazkou ti skor poradia na modrastrecha.sk
26. sep 2013
preco by to mal niekto nahlasit?? vedna tom nic neni
26. sep 2013
ventilky na vodu-to je co? myslis bateriu,ci tie strare ,,kohutiky,, ?
26. sep 2013
cca 6 eur myslim
26. sep 2013
elena244
autor@solinkarka tu sa nahlasuje vsetko..minule som napisala,ci nema niekto zaujem o paplonik a vankusik do postielky a uz ma nahlasili....
26. sep 2013
@elena244 tak to bolo pravom stopnute...nesmie sa tu propagovat bazar predajom ani darovanim
26. sep 2013
elena244
autor@solinkarka ja som to nepropagovala,je to smiesne,chcela som sa len spytat,ci to mam vobec nahadzovat...ine tu propaguju a nic,ale uz som si povedala,ze asi kona zanecham...
26. sep 2013
vygoogli 🙂