Chcela by som sa spýtať ohľadom daňového.... Ak partner bol do mája dobrovoľne nezamestnaný a od mája pracoval normálne na zmluvu, ako to je s daňovým? Potrebuje aj nejaký papier o tom, že bol dobrovoľne nezamestnaný? Alebo?
čestné prehlásenie,že bol dobrovoľne nezamestnaný a nemal žiadny príjem
No ja viem o tom ze ked si dobrovolne nezameatany tak by si mal byt aspon vedeny na urade ako nezamestnany
pokiaľ nebol v tom čase vedený na úrade práce,tak stačí čestné prehlásenie,že bol dobrovoľne nezamestnaný a v období od - do nevykazoval žiadne príjmy. A to dávas ako prílohu k daňovému 🙂
@elena244 neviem ako to je pri FO lebo manžel je živnostník a jemu uvádzam len percentuálne výdavky... Čo zahrňujú výdavky na poistné... Skús napísať na www.porada.sk otázku a vždy mi poradili... Ja som ti príliš nepomohla ☹
To bol na urade nie ??