mám jednu otázku....kúpila som si kabelku v Deichmanne,ale nejako sa mi prestala páčiť a chcela by som ju vrátiť...musím si kúpiť niečo v tej hodnote,alebo mi vrátia aj peniažky?ďakujem
buď alebo, mne zatiaľ stále dali na výber 🙂
7. okt 2013
elena244
autor@viktoria0303
@sashha dakujem velmi pekne
7. okt 2013
da sa aj kupit nieco ide alebo aj vratit peniaze...zalezi jak sa dohodnete snimi