Myslela som si, že mám kamarátky...no mýlila som sa....
drz sa, to poznam, a njaviac to boli ked sklame niekto koho sme mali radi a komu sme doverovali
11. máj 2016
Je smutné,že je taká doba.ludia sa ozvú,len keď niečo potrebujú.
11. máj 2016
Smutné kam svet speje
11. máj 2016
elena244
autor@artemmiss
@micuska33
@majuska1308 babulky, ja som mysldla, ze mam kamosky aj tu... Aspon take virtualne, ale nie... Skoda, asi nie som kamaratska
11. máj 2016
V dnešnej dobe sa nedá verit nikomu...