icon

Nejaký smútok na mňa dolahol....

avatar

pri pozeraní tv novín aj na mna ☹

20. aug 2015
avatar

@ivetka1981 ja ich radsej nepozeram

20. aug 2015
avatar

Aj ja mam dnes divnu naladu rano taky smutok az slzy do oci sa mi tlacili..:/

20. aug 2015
avatar

@rencica to ma mrzi

20. aug 2015