Nejaký smútok na mňa dolahol....
elena244
autor@ivetka1981 ja ich radsej nepozeram
20. aug 2015
Aj ja mam dnes divnu naladu rano taky smutok az slzy do oci sa mi tlacili..:/
20. aug 2015
Nejaký smútok na mňa dolahol....
@ivetka1981 ja ich radsej nepozeram
Aj ja mam dnes divnu naladu rano taky smutok az slzy do oci sa mi tlacili..:/
pri pozeraní tv novín aj na mna ☹