Nikdy som si nemyslela,že sa budem cítiť nelúbená,klamaná....ach jaj....:(((((...sklamaná som úplne
12. aug 2014
Mojenko, klud..... ☹(( čo sa zas deje? Len si hlavne neprivolaj depky.
12. aug 2014
ja Ta ľubim ♥
12. aug 2014
elena244
autor@miskakyska dakujem mojko,aj ja teba....som rada,ze na mna myslis....
12. aug 2014
cicuška, všetko je len dočasný stav...nádych, výdych...a napíš mi prosím IP ohľadom toho, čo sme sa bavili...senec
12. aug 2014
co sas talo?:(