icon

Nikdy som si nemyslela,že sa budem cítiť nelúbená,klamaná....ach jaj....:(((((...sklamaná som úplne

avatar

co sas talo?:(

12. aug 2014
avatar
12. aug 2014
avatar

Mojenko, klud..... ☹(( čo sa zas deje? Len si hlavne neprivolaj depky.

12. aug 2014
avatar

ja Ta ľubim ♥

12. aug 2014
avatar

@miskakyska dakujem mojko,aj ja teba....som rada,ze na mna myslis....

12. aug 2014
avatar

cicuška, všetko je len dočasný stav...nádych, výdych...a napíš mi prosím IP ohľadom toho, čo sme sa bavili...senec

12. aug 2014