tak ako dopadli kociky???
elena244
autorno mne pisali,snazia sa to stornovat,lebo ze to bola chyba a kocik stoji viacej,ale ja sa nenechavam...
9. júl 2013
Som zvedava.
9. júl 2013
Ak budeš niečo vedieť, posuň aj mne 🙂 Inak....potešilo??? Bolo odo mňa 🙂 😝
9. júl 2013
ja som tiez prave nad tym rozmyslala ze ako to dopadlo.. 🙂