Tak veľmi ma mrzí,že som sa nestihla rozlúčiť,že som nebola pri jeho posledných chvíľach...bolí to...navždy budem na neho myslieť...toľko toho som mu chcela ešte povedať...môj OTEC tu už ale nie je
drzim telefon a tak strasne rada by som zavolala predvolbu mama, ale uz sa tiez bohuzial sa neda. Uprimnu sustrast, prezivam podobne
to ma mrzi ☹
Tiez som toto prezivala 2 februara mi zomrel otec a nikto sa s nim nestihol rozlucit, odysiel tak nahle..uprimnu sustrast
Mozes mu to povedat vzdy,aj ked tu nieje,vdy bude pri tebe a vzdy ti bude robit strazneho anjela.Urcite sa s nim budes rozpravat...povedz mu,co si chcela a urcite sa ti ulavi...
@pauliq uprimnu sustrast
to mi je velmi luto.dakujem a prajem vela sil aj tebe.
Úprimnú sústrasť.... a veľa síl prajem... :(
: (,ja mam v mobile uložené sms posledné od môjho tatina,bude o to uz skoro rok a velmi to bolí, sníva sa mi veľakrát s ním a tam si vždy povieme ako sa lubime
Uprimnu sústrasť.Mne tiež zomrel ked som mala 13 a z času na čas mam s ním žive sny vtedy ho obýmam a plačem.No ked vstanem mám dobrý pocit že zas bol za mnou.
baby dakujem vam.je mu uz dobre,bojoval statocne a bez reptania.no nemyslela som si,ze to bude take nahle
:(