Tak veľmi sa každý deň snažím myslieť pozitívne.... Ráno si poviem, že bude pekný a dobrý deň a zakaždým sa to pokazí... Šťastie trvá tak krátko....
@elena244 A vies,preco sa to pokazi?! Pretoze to podvedome neustale ocakavas a bojis sa byt naozaj stastna. Kazdy ma pravo byt stastny, takze zahod sebalútost a neocakavaj,zi pritomnym okamihom a dakuj 😉
12. okt 2015
... ale vždy to môže byť aj horšie, takže to, že sa niečo pokazí, je niekedy aj dobré ...