robis reklamu na stastnu rodinu🙂
17. júl 2013
aj mne zrusili!!! serem na celeho modreho kona!!! secko len blokovat a rusit.
17. júl 2013
podla pravidiel by si mala byť na profilovej fotke sama.
Nechápem ale prečo by nemohla spĺňať pravidlá aj táto krásna fotečka.
Ste úžasná rodinka, a ak niekomu vadí - nech sa nepozerá 😉
17. júl 2013
elena244
autor@sladkakatka Katus,ja nechapem vobec tieto blbe pravidla,ale nebudem sa uz rozculovat....🙂
17. júl 2013
hlavné, že je to portál pre mamičky s deťmi, tak nechápem, prečo by sme nemohli mať na profilovke aj svoje deti...mne zatiaľ nezrušili 🙂 elenka, ako sa máte?
17. júl 2013
tak keby mala jedna matka 7 detí a chcela by foto s nimi, tak asi nemá šancu :-/
18. júl 2013

Schválne si ju daj znova, pravidlá spĺňa.