icon

umývanie okien zahájené....

avatar

ja už to mám za sebou, pred dvomi dnami

27. sep 2013
avatar

no aj ja som sa dnes dala na umyvanie,kedze je slniecko

27. sep 2013
avatar

ja asi zajtra,snad sa udrzi pocasicko.

27. sep 2013