uplne otrasne ako dnes funguje internet....stale vypadava...ach jo....
elena244
autorja som volala do Orangu a cloviecik mi povedal,ze pada siet,lebo je pripojenych vela uzivatelov...to je ale trapna odpoved...este sa nam to nestalo...
1. aug 2014
ja im dám,že je preťažená sieť 😀 mne včera tak blbol :-/
a tiež do včera šľapal jak hodinky
1. aug 2014
elena244
autor@miskakyska to uz nevedia co si maju vymysliet...ale tak co uz...raz za cas som tu a aj to mi to bude vypadavat...mozem im to prdiet.... :D
1. aug 2014
a kým sa načíta nejaké video tak idem ošedivieť ☹