icon

Včera som bola druhy raz na jumpingu... Je to síce makačka, ale supééér.... Len dúfam, že to bude na mne aj vidieť...

avatar

to aj u nás v meste robí jedna, je to super ;) a určite to bude na tebe vidieť 🙂

26. aug 2015
avatar

@jessica1996 tak to sa tesim....

26. aug 2015
avatar

@elena244 a čo tam robíš prosím?

26. aug 2015
avatar

to su také trampolíny, a na nich sa cvičí .. 🙂

27. aug 2015
avatar

@jordynka no jo, cvicim na trampoline.... Treba troska...

27. aug 2015
avatar

@elena244 paráda 🙂

27. aug 2015
avatar

@jordynka jo jo, potrebujem odreagovanie... Aj vcera som bola

28. aug 2015