icon

zeny posrala som to...oprala som bielu bundu a je ruzova,co mam robit?da sa to vyprat?nemam ale nic doma,musela by som kupit az zajtra....

avatar

skus vanis alebo kypriaci prasok ale na bundu ho je treba vela

15. dec 2013
avatar

Ahoj 🙂 Daj to na vyvarku

15. dec 2013
avatar

Ariel profesionál je aj na bielenie, vyskúšaj

15. dec 2013
avatar

savo a daj prať

15. dec 2013
avatar

@petra141181
@petinka333
@dadka1010
@katrin21 dakujem a mozem az zajtra?nemam nic z toho doma

15. dec 2013
avatar

nič iné ti neostáva, len nechať to na zajtra 😀, snád ti to pôjde 😉

15. dec 2013
avatar

na vyvarku to je jedno kedy

15. dec 2013
avatar

@elena244 jasne ze ano na noc to skus picnut do studenej vody a prilej jar

15. dec 2013
avatar

@petinka333 nesperie sa to?

15. dec 2013