Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  eliniatko
  Správa bola zmenená    28. mar 2019    

  Ahojte, kto by sa chcel trochu zasmiať, kuk na videorecenziu Oyster 3 k recenzii https://www.modrykonik.sk/blog/eliniatko/article/nevtieravo-velkolepy-recenzia-kocika-oy-4xcr5q/ (video odteraz nájdete aj priamo v článku).

   super ... srandovná si 👍

   30. mar 2019
   31. mar 2019

   Ahoj Eli, prosím ťa, zvažujem kúpu nového kočíka a chcela by som ťa poprosiť o radu 🙂 Mám Stokke Trailz, s kočíkom som veľmi spokojná, no moja 10 mesačná slečna až tak nie 🤷🏼‍♀️ Celkovo u nás nastali problémy v kočíku okolo 3-4 mesiaca, potom bol pár mesiacov pokoj no a teraz zas ... Rozhodne to s ňou nevzdávam a snažím sa takmer každý deň ísť s ňou aspoň na pol hodinku-hodinku von. No keď je už zle a musím ju vybrať z kočíka, uvítala by som niečo ľahšie ako Trailz. Taktiež by som chcela niečo, čo nemá korýtko a dá sa otáča v smere a protismere jazdy. Mala som vybratý Joolz Hub, no včera sme ho boli odskúšať a úprimne, je menší, ako som čakala, teda hlavne sedenie. Predavačka mi odporučila Oyster 3, po vzhliadnuti tvojej recenzie sa k nemu dosť prikláňam, jedine, čo mi vadí je strieška, chcela som, aby sa dala poriadne predĺžiť, ako pri Hub. Vieš mi prosím ešte poradiť nejaké iné kociky? Ešte zvažujem Cybex Priam, ale ten je ťažší sa mi zdá. Potrebujem niečo, čo je skladné a vhodné aj na zimu 🙂

   13. jún 2019

   @endyslumpfova ahoj, no vždy je niekde nejaký problém - kočík ťažší, alebo strieška, alebo čosi... neviem, či akurát tá veľkosť sedadla je taká strašná, máte 10 mes. - malo by to byť ok, resp. u týchto menších kočíkov bude aj ten sedák menší... hmmmm, nový stokke beat?

   A neotočné sedenie nezvažuješ? Tak by sa výber trochu rozšíril.

   14. jún 2019