Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  eliniatko
  Správa bola zmenená    30. apr 2020    

  Ahojte maminky, babuľky, priateľky aj (zatiaľ) neznáme. Chcela by som vás o niečo poprosiť. Asi väčšina nevie, ale okrem kočíkov skladám, hrám a spievam pesničky. Je to taká melancholická, melodická, trošku alternatívna indie hudba, takže mi je jasné, že nie každému sa bude páčiť - tak je to so všetkým umením, je mi jasné, a nikoho nenútim. Robím to hlavne pre seba, ale nie tak dávno som si spravila aj youtube account, kde mám zatiaľ len pár videí. Veľa ľudí o tom nevie, ako hovorím, preto tam veľa ľudí nejak nechodí - ale, aby som si mohla kanál rozšíriť, pridať viac popisiek, "about" video a tak podobne, potrebujem 100 ľudí, čo kanál odoberajú (subscriberov). Ak by niektoré zaujímala hudba, a možno aj moja tvorba, nepomohli by ste mi, že by ste mi kanál odoberali? Spamovať vás nebudem, videjká nám zaberajú kopu času tak nie sú vydávané nejak vo veľkom, a piesne tam sú zatiaľ 4.

  Kanál je tu, postujem pod mojím druhým "ja", &tilly. Je potrené dať klik na "odoberať kanál", nič viac. https://www.youtube.com/channel/UCbDYQTs9_KMSMh... Pomôžete mi viac ako si myslíte, a trošku snáď aj domácej tvorbe 🙂 Z odberu ani za pozretie taký malý umelec nemá nijaké peniažky, nesnažím sa na vás získať ani si spraviť reklamu - zárobok - chcela by som sa len viac realizovať, ale za to, že si to robím len tak pre seba, ma youtube penalizuje a očakáva subscriberov... tak preto vás prosím a ďakujem.

  Veľmi pekne ďakujem každej, a rada pošlem za odber srdiečka, ak sa o ne prihlásite tu komentom napr. Veľa lásky ešte želám, buďte zdravé, ste všetky úžasné a vždy, keď sa tu na MK poobzerám, teším sa, že my maminy si vieme takto pomáhať, podeliť, poradiť a podržať. ❤️

   Krásne 👌

   30. apr 2020

   ❤️

   30. apr 2020

   Moj 3 rocny ze to sa mi luuubi. To je smetiak tak nemoze teta sediet 😂😂😂

   30. apr 2020

   @groana haha to je krásne a milé ❤️

   30. apr 2020

   Síce to nie je úplne môj štýl, ale máš veľmi zaujímavý hlas a dobre sa to počúva 🙂 držím palce, nech ťa múza neopúšťa 😁

   30. apr 2020
   30. apr 2020

   Nic ti nie je rozumiet, ani netusim o com spievas a cele je to take umaznane. Prepac ale to je moj nazor.

   30. apr 2020

   aj to je názor, a presne nepredpokladám, že každému sa bude páčiť. z miliárd piesní na svete ani ja nemám kopu rada (a kopu mám), takže rovnaké očakávam aj o tom, čo a ako spievam ja. ďakujem aj za to, že si tomu dala šancu.

   30. apr 2020

   Mas velmi pekny hlas, dobre sa to počúva, no fakt Ti nie je rozumiet, niektore slova su zretelnejsie, ale vacsina nie, co je mozno škoda, urcite si chcela aj slovami nieco povedat ❤️

   30. apr 2020

   paci sa mi Irene, zaujimave, klikla som na odber, len tak dalej, som zvedava kam sa budes uberat 😉

   11. máj 2020
   11. máj 2020