Posta mi straca balicek za balickom, takze ak nieco piiiiiste prosim, uz som z toho dost zufala :((
elisinka09
autorto som sa ja ja pytala? cely januar sa nic nestratilo a minuly tyzden : v pondelok 1, utorok hned 2, vo stvrtok dalsi...... volam na postu, ze ci tam maju noveho zamestnanca alebo ze nech mi vysvetli ako je to mozne.... a ona krava mi zadrie ze : od januara maju novinku zasobuju aj male dedinky a teraz sa obcas nieco strati, lenze mne sa nestraca cely januar..... ale cca 10dnii
1. feb 2013
mne zatial dosiel balicek od vas cize nemam strach ci nedojde
10. apr 2013
ako to je možne že sstraca vam baliky hmmmm