icon

Ahojte ako susite harmanček?vytrhate cele trsy a potom hlavky obstrihate alebo susite ako kyticu dole hlavkami.Dakujem za rady🙂

avatar

Ja iba kvety oberiem a susim v tme

30. jún 2019
avatar

Ako kyticu

30. jún 2019